Sevniški planinski maraton

Spoštovani rekreativci, pohodniki, ljubitelji doživetij v naravi vseh generacij!

Planinsko društvo Lisca Sevnica ponovno organizira
tradicionalno množično športno pohodno-rekreativno prireditev, Sevniški planinski maraton 2017

Čaka vas zanimiv izbor 6 raznolikih pohodnih poti!

Sevniški planinski maraton ponuja pestro izbiro pohodnih izzivov za vse starostne skupine. Ponuja izzive vztrajnim pohodnikom, tudi tekačem, pohodniške užitke, rekreacijo družinam ter športno-kulturno-zabavno preizkušnjo najmlajšim, ki jih spodbujamo k zdravem načinu življenja z gibanjem v naravi. Med pohodi spoznavate številne naravne vrednote in kulturne zanimivosti (cerkve, gradove, običaje…). Prireditev v osnovi ni tekmovalnega značaja, ker je poudarek na gibanju in druženju, nagrade za najhitrejše bodo le na najdaljši, t.i. Gamsovi poti.

V letu 2017 bomo poskrbeli za več izboljšav, dodatno ponudbo... Več informacij sledi kmalu!

Sevniški planinski maraton 2017 bo potekal v soboto, 26. avgusta 2017, s štartom in ciljem na igrišču pri Športnem domu Sevnica.

Že nabirate kondicijo? Naj vas beseda "maraton" ne prestraši! Poti so prilagojene za vsakogar! Samo ena bo tekmovalna, in to najdaljša - Gamsova pot. In ne pozabite: pomembno je sodelovati, se razgibati, sprostiti v naravi, narediti nekaj zase in se obenem še zabavati, spoznati nove ljudi, poti, doživetja, zanimivosti!

Vabljeni v Sevnico v Posavje na edinstveni rekreativno-pohodni športni dogodek za vse generacije!

Prijave bodo odprte od 1. maja 2017!

Več informacij:
Spletna stran: www.planinskimaraton.si