06.02.2020 | Vinko Šeško, 06.02.2020 | Splošno | Novice

Elka Grilc

V torek 26. novembra smo imeli na planinskih uricah zanimiv klepet z Elko Grilc. Elka je že 70 let članica našega društva. Pred 70 leti je bila na Triglavu. Po upokojitvi je ustanovila pohodno skupino, ki je vsak teden napravila izlet v hribe. To je bil začetek, danes pri našem in drugih društvih, priljubljenih dejavnostih starejših planincev. Skupino je vodila preko 20 let, njena ponedeljkova skupina pa je še danes aktivna.

Elka se je udeleževala tudi planinski taborov in tako obiskala veliko gora po Evropi. Dolga leta je bila tajnik MDO Zasavja.

Vinko Šeško

06.02.2020 | Vinko Šeško, 06.02.2020 | Splošno | Novice

Vinko Šeško

Nastavitve prikaza

Pobriši nastavitve | Prikaži vse

Najdenih 2 od vseh 50.
Prikazanih največ 2 od 2.

Vrstni red prikaza po:
 Datumu začetka (ž do a)
 Datumu objave (ž do a)
 Zadnji spremembi (ž do a)
Iskanje po naslovu in besedilu:

Področja prispevkov:
 Izleti in planinske ture (33)
 Društvene zadeve (3)
 Predavanja, usposabljanja (2)
 Tradicionalne prireditve (5)
 Splošno (7)
Skupine prispevkov: