Planinsko zavetišče pod Svetim Rokom

Planinsko zavetišče pod Svetim Rokom se je nekoč imenovalo Taborniški dom odreda Treh smrek.

Zgradili so ga sevniški taborniki in planinci Planinskega društva Lisca Sevnica so ga leta 2000 iztrgali propadu ter ga obnovili.

V njem imamo planinci vsak torek od 17.00 do 18.00 ure uradne ure. Služi nam tudi kot skladišče taborne in ostale opreme. V zimskem času so v njemu planinske urice, predvsem pa služi kot zbirališče planincev. V njem si lahko vsi planinci izposodimo planinsko opremo, ali pridobimo informacije o delu društva, o planinskih izletih, pohodih in vodnikih. Lahko pa se ga najame tudi za razne delavnice ali seminarje, v dogovoru z gospodarjem Jankom Avguštinom tel. 041 272 544.

Hišni red in cenik uporabe planinskega zavetišča pod Sv. Rokom

Ponedeljkovci v soteski pekel pri Borovnici

V. Slomnik

Boč ( 978 m )